• ‘Halkbank Can Suyu Kredi Paketi’ duyurusu

  Sayın Üyemiz; Birliğimiz çalışmaları kapsamında borsamıza kayıtlı şahıs firmalarının faydalanabileceği, Halkbank’ın “Can Suyu Kredi Paketi” oluşturulmuştur. Şahıs İşletmesi üyelerimiz 25.000TL Kredi (%7,5 faiz oranı) ve ayrıca 25.000TL limitli Paraf Kart […]

 • Yönetim Kurulu Başkanımız Saim Bolaca Nefes kredisini duyurdu

  İş dünyasını rahatlatacak olan Nefes Kredisi ile ilgili Yenişehir Ticaret Borsası Başkanı Saim Bolaca açıklamalarda bulundu. İlk etapta Denizbank üzerinden kredi başvuruları alınacak, 6 milyar liranın üzerinde kredi sağlanacak. Koronavirüs […]

 • BarışPınarıHarekatı Basın Açıklaması

  #BarışPınarıHarekatı ‘na destek amacıyla BTSO ev sahipliğinde gerçekleştirilen Bursa İl ve İlçe Oda ve Borsalarının basın toplantısına Yönetim Kurulu Başkanımız Saim BOLACA katıldı.

 • ODA VE BORSA’DAN 800 ÖĞRENCİYE EĞİTİM YARDIMI

  Yenişehir Ticaret Odası ile Ticaret Borsası tarafından 20 yıldır yapılan ve geleneksel hale getirilen eğitim yardımlarına bu yıl da devam edildi.

 • TOBB DELEGESİ İŞSEVER’E HİZMET ŞEREF PLAKETİ

  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) delegeliğinde 10’uncu yılını tamamlayan Yenişehir Ticaret Borsası Meclis Başkan Yardımcısı Hüseyin İşsever, Hizmet Şeref Plaketiyle ödüllendirildi.

 

Haberler ve Duyurular